Skip to Content

541 Endosos Nacional

Endosos Destacados

Kim Reynolds

Kim Reynolds

Iowa - Governor

Ver vídeo de respaldo
Kevin Stitt

Kevin Stitt

Oklahoma - Governor

Ver vídeo de respaldo
Bob Vander Plaats

Bob Vander Plaats

Iowa - CEO, The Family Leader

Ver vídeo de respaldo

Alabama

Kimberly Cook

Councilwoman

Ashley Curry

Mayor

David Faulkner

HD-46 - Representative

Walter Jones

Councilman

Andrew Sorrell

Alabama State Auditor

Dr. Larry Stutts

SD-06 - Senator

Arkansas

Zack Gramlich

HD-50 - Representative

Aaron Pilkington

HD-45 - Representative

Ryan Rose

HD-48 - Representative

California

Heath Flora

AD09 - Assemblyman

Tom Lackey

AD34 - Assemblyman

Joe Patterson

AD05 - Assemblyman

Colorado

Cody Davis

County Commissioner

Kevin Grantham

Commissioner

Larry Liston

SD-10 - Senator

Florida

Eric Aaden

Okaloosa County - Sheriff

Shane Abbott

HD-5 - Representative

Michael A. Adkinson Jr.

Walton County - Sheriff

Ben Albritton

SD-27 - Senator

Thad Altman

HD-32 - Representative

Danny Alvarez

HD-69 - Representative

Adam Anderson

HD-57 - Representative

Alex Andrade

HD-2 - Representative

Bryan Avila

SD-39 - Senator

Douglas Bankson

HD-39 - Representative

Fabián Basabe

HD-106 - Representative

Dennis Baxley

SD-13 - Senator

Melony Bell

HD-49 - Representative

Kimberly Berfield

HD-58 - Representative

Paul Blackman

Highlands County - Sheriff

Adam Botana

HD-80 - Representative

Jim Boyd

SD-20 - Senator

Robert Brackett

HD-34 - Representative

Jennifer Bradley

SD-6 - Senator

Chuck Brannan

HD-10 - Representative

Jason Brodeur

SD-10 - Senator

Douglas Broxson

SD-1 - Senator

James Buchanan

HD-74 - Representative

Danny Burgess

SD-23 - Senator

Colleen Burton

SD-12 - Senator

Darby Butler

Dixie County - Sheriff

Alexis Calatayud

SD-38 - Senator

Jennifer Canady

HD-50 - Representative

Mike Caruso

HD-87 - Representative

Ryan Chamberlin

HD-24 - Representative

Linda Chaney

HD-61 - Representative

Mike Chitwood

Volusia County - Sheriff

Chad Chronister

Hillsborough County - Sheriff

Chuck Clemons

HD-22 - Representative

Jay Collins

SD-14 - Senator

Michelle Cook

Clay County - Sheriff

Vent Crawford

Hardee County - Sheriff

Kevin Crews

Washington County - Sheriff

H.D. "Gator" DeLoach III

Putnam County - Sheriff

Nick DiCeglie

SD-18 - Senator

Wyman Duggan

HD-12 - Representative

Donald L. Edenfield

Jackson County - Sheriff

Tiffany Esposito

HD-77 - Representative

Tom Fabricio

HD-110 - Representative

William O. "Bill" Farmer Jr.

Sumter County - Sheriff

Eric Flowers

Indian River County - Sheriff

Tommy Ford

Bay County - Sheriff

Emery Gainey

Alachua County - Sheriff

Sam Garrison

HD-11 - Representative

Mike Giallombardo

HD-79 - Representative

Karen Gonzalez Pittman

HD-65 - Representative

Peggy Gossett-Siedman

HD-91 - Representative

Michael Grant

HD-75 - Representative

Tommy Gregory

HD-72 - Representative

Griff Griffitts

HD-6 - Representative

Peyton C. Grinnell

Lake County - Sheriff

Bobby Gualtieri

Pinellas County - Sheriff

David Hardin

Glades County - Sheriff

Robert A. Hardwick

St. Johns County - Sheriff

David Harper

Madison County - Sheriff

Gayle Harrell

SD-31 - Senator

Mike Harrison

Gulf County - Sheriff

Fred Hawkins

HD-35 - Representative

Kurt A. Hoffman

Sarasota County - Sheriff

Jeff Holcomb

HD-53 - Representative

Mark A. Hunter

Columbia County - Sheriff

Travis Hutson

SD-7 - Representative

Blaise Ingoglia

SD-11 - Senator

Wayne Ivey

Brevard County - Sheriff

Berny Jacques

HD-59 - Representative

Robert Johnson

Santa Rosa County - Sheriff

Grady Judd

Polk County - Sheriff

Sam Killebrew

HD-48 - Representative

Glenn H. Kimbrel

Calhoun County - Sheriff

Traci Koster

HD-66 - Representative

Chip LaMarca

HD-100 - Representative

Brian N. Lamb

Lafayette County - Sheriff

Laurel Lee

CD-15 - Congresswoman

Thomas (Tom) Leek

HD-28 - Representative

Bill Leeper

Nassau County - Sheriff

Dennis M. Lemma

Seminole County - Sheriff

Vicki Lopez

HD-113 - Representative

Randy Maggard

HD-54 - Representative

Patt Maney

HD-4 - Representative

Carmine Marceno

Lee County - Sheriff

Jonathan Martin

SD-33 - Senator

Ralph Massullo

HD-23 - Representative

Robert "Bobby" McCallum

Levy County - Sheriff

Stan McClain

HD-27 - Representative

Lawrence McClure

HD-68 - Representative

Fiona McFarland

HD-73 - Representative

Alfred Kenneth "Mac" McNeill Jr.

Jefferson County - Sheriff

Lauren Melo

HD-82 - Representative

Kiyan Michael

HD-16 - Representative

Jared Miller

Wakulla County - Sheriff

Buddy Money

Liberty County - Sheriff

Ashley Moody

Attorney General

Jim Mooney

HD-120 - Representative

Al Nienhuis

Hernando County - Sheriff

Chris Nocco

Pasco County - Sheriff

Jeanette Nunez

Lieutenant Governor

Toby Overdorf

HD-85 - Representative

Wayne Padgett

Taylor County - Sheriff

Kathleen Passidomo

SD-28 - Senate President

Bobby Payne

HD-20 - Representative

Daniel Perez

HD-116 - Representative

Keith Perry

SD-9 - Senator

Jenna Persons-Mulicka

HD-78 - Representative

Rachel Plakon

HD-36 - Representative

James F. Potter

DeSoto County - Sheriff

Mike Prendergast

Citrus County - Sheriff

William G. "Bill" Prummell Jr.

Charlotte County - Sheriff

Kevin J. Rambosk

Collier County - Sheriff

Rick Ramsay

Monroe County - Sheriff

J. Haarrell Reid

Hamilton County - Sheriff

Paul Renner

HD-19 - Representative

Scotty Rhoden

Baker County - Sheriff

Alex Rizo

HD-112 - Representative

Spencer Roach

HD-76 - Representative

Will Robinson

HD-71 - Representative

Bob Rommel

HD-81 - Representative

Joel Rudman

HD-3 - Representative

Michelle Salzman

HD-1 - Representative

Bobby Schultz

Gilchrest County - Sheriff

Jason Shoaf

HD-7 - Representative

Chip Simmons

Escambia County - Sheriff

Corey Simon

SD-3 - Senator

Tyler Sirois

HD-31 - Representative

A.J. Smith

Franklin County - Sheriff

George Paul "Gordon" Smith

Bradford County - Sheriff

David Smith

HD-38 - Representative

William Snyder

Martin County - Sheriff

John Snyder

HD-86 - Representative

Sam St. John

Suwannee County - Sheriff

Rick Staly

Flagler County - Sheriff

Noel E. Stephen

Okeechobee County - Sheriff

Cyndi Stevenson

HD-18 - Representative

John Tate

Holmes County - Sheriff

John Temple

HD-52 - Representative

Josie Tomkow

HD-51 - Representative

Dana Trabulsy

HD-84 - Representative

Chase Tramont

HD-30 - Representative

Keith Truenow

HD-26 - Representative

Jay Trumbull

SD-2 - Senator

Kaylee Tuck

HD-83 - Representative

T.K. Waters

Duval County - Sheriff

Charles R. Wells

Manatee County - Sheriff

Stephen H. "Steve" Whidden

Hendry County - Sheriff

Brad Whitehead

Union County - Sheriff

Billy Woods

Marion County - Sheriff

Tom Wright

SD-8 - Senator

Clay Yarborough

SD-4 - Senator

Taylor Yarkosky

HD-25 - Representative

Brad Yeager

HD-56 - Representative

Morris A. Young

Gadsden County - Sheriff

Georgia

David Clark

HD-100 - Representative

Jodi Lott

HD-122 - Representative

Rich McCormick

CD-06 - Congressman

Marcus Wiedower

HD-119 - Representative

Illinois

Dr. William Hauter

HD-87 - Representative

Sue Rezin

SD-38 - Senator

Win Stoller

SD-37 - Senator

Indiana

Robert Heaton

HD-46 - Representative

Chris Jeter

HD-88 - Representative

Shane Lindauer

HD-63 - Representative

Jake Teshka

HD-7 - Representative

Iowa

Gary Anderson

APPANOOSE - Sheriff

Greg Beaver

MITCHELL - Sheriff

Nan Benson

MARSHALL - County Auditor/Recorder

Brian Best

HD-11 - Representative

Jacki Bolen

POWESHIEK - Mayor of Montezuma

Waylon Brown

SD- 30 - State Senator

Ken Carlson

HD- 13 - Representative

Taylor Collins

HD-95 - Representative

Mark Costello

SD- 8 - Senator

Keith Davis

WAYNE - Sheriff

Deborah De Haan

SIOUX - Mayor

Tom Determann

HD- 69 - Representative

Dave Deyoe

HD-51 - Representative

Adrian Dickey

SD- 44 - Senator

Kirk Dolleslager

GRUNDY - Grundy County Sheriff

Jon Dunwell

HD-38 - Representative

Dan Fank

WORTH - Sheriff

Dean Fisher

HD- 53 - Representative

Tim Fridolph

MONTGOMERY - City Councilman

Dan Gehlbach

HD-84 - Representative

Rob Gerdes

HANCOCK - Sheriff

Tom Gerhold

HD-84 - Representative

Jesse Green

SD- 24 - Senator

Kent Gries

GUTHRIE - Deputy Sheriff

Bill Gustoff

HD- 40 - Representative

Dennis Guth

SD- 28 - Senator

Bob Hager

ALLAMAKEE - Former Iowa House Representative

Rob Haley

RINGGOLD - Sheriff

Lucas Halverson

GRUNDY - Grundy County Supervisor

Jarret Heil

MARSHALL - County Treasurer

Robert Henderson

HD- 2 - Representative

Adam Hoffman

BREMER - Mayor of Waverly & Treasurer of Bremer County

Matt Jackson

CEDAR - Sheriff Deputy

Thomas Jeneary

HD- 3 - Representative

Brent Kilburg

JACKSON - Sheriff

Mike Klimesh

SD- 32 - Senator

Steve Knapp

RINGGOLD - County Supervisor

Barb Kniff McCulla

HD-37 - Representative

Dean Kruger

HUMBOLDT - Sheriff

Chuck Lazenby

VAN BUREN - Keosauqua City Council

John LeClere

DELAWARE - Delaware County Sheriff

Lance Lemke

HARDIN - Captain of Police

Dave McDaniel

HARDIN - Sheriff

Rich McNamee

HENRY - Sheriff

Joshua Meggers

HD- 54 - Representative

Ann Meyer

HD- 8 - Representative

Blake Michelsen

GUTHRIE - Deputy Sheriff

Norlin Mommsen

HD- 70 - Representative

Thomas Moore

HD- 18 - Representative

Jimmy Morlan

KEOKUK - Mayor

Jeromy Mouw

DICKINSON - School Board

Chad Murray

Treasurer

Scott Nelson

DUBUQUE - Dubuque County Attorney

Josh Nelson

HARDIN - Police Chief of Iowa Falls

Carter Nordman

HD- 47 - Representative

Jill Ozuna

MONTGOMERY - County Auditor and Commissioner of Elections

Jonathon Printy

APPANOOSE - Sheriff Deputy

Jeff Reichman

SD- 50 - Senator

Kim Reynolds

Governor

Bart Richmond

JEFFERSON - Sheriff

Matthew Rinker

HD-99 - Representative

Sandy Ross

POWESHIEK - Treasurer

David Rowley

SD- 5 - Senator

Ken Rozenboom

SD- 19 - Senator

Jason Sandholdt

MARION - Sheriff

Jason Schluttenhofer

WRIGHT - Sheriff

Tim Schmidt

HANCOCK - Mayor

Brett Shafer

LOUISA - Mayor

Mark Shepherd

UNION - Sheriff

Tom Shipley

SD-9 - Senator

David Sieck

HD- 16 - Representative

Brent Siegrist

HD-19 - Representative

Shawnna Silvius

MONTGOMERY - Mayor

Amy Sinclair

HD-12 - Iowa Senate President

Whitney Smith McIntosh

POLK - School Board

Kyle Stecker

KOSSUTH - County Supervisor

James Steinkuehler

CRAWFORD - Crawford County Sheriff

Henry Stone

HD- 9 - Representative

Brandon Talsma

JASPER - Board of Supervisors Chairman; NBD County Chair

Phil Thompson

HD-48 - Representative

Deann Tomlinson

MARSHALL - Marshall County Treasurer

Mike Tschirgi

CLAYTON - Sheriff

Russ Van Renterghem

MAHASKA - Sheriff

Jamie Van Voorst

SIOUX - Sheriff

Bob Vander Plaats

CEO, The Family Leader

Stewart Vander Stoep

LYON - SHERIFF

Jeff Vandewater

ADAIR - Sheriff

Cathy Voith

CALHOUN - County Recorder

Mike Vondran

HD- 94 - Representative

Warren Wethington

CEDAR - Sheriff

Skyler Wheeler

HD- 4 - Representative

John Wills

HD- 10 - Representative

Hans C. Wilz

HD-25 - Representative

Matt Windschitl

HD-15 - Majority Leader

Devon Wood

HD- 17 - Representative

Dan Zumbach

SD- 34 - Senator

Kansas

Brett Fairchild

HD- 113 - Representative

Susan Humphries

HD-99 - Representative

Sandy Pickert

HD-88 - Representative

Kristey Williams

HD-77 - Representative

Kentucky

Thomas Massie

CD-4 - Congressman

Maine

Brad Farrin

SD-3 - Senator

Reagan Paul

HD-37 - Representative

Trey Stewart

SD-2 - Senator

Joshua Tardy

RNC Committeeman

Massachusetts

Peter Durant

SD-6 - Senator

Ryan Fattman

Worcester and Hampden District - Senator

Kelly Pease

4th Hampden District - Representative

Michigan

Greg Alexander

HD-98 - Representative

Brian BeGole

HD-71 - Representative

Joseph Bellino

SD-17 - Senator

Timmy Beson

HD-96 - Representative

Matt Bierlein

HD-97 - Representative

William Bruck

HD-30 - Representative

Kevin Daley

SD-31 - Senator

Phil Green

HD-67 - Representative

Jamie Greene

HD-65 - Representative

Mike Harris

HD-52 - Representative

Tom Kunse

HD-100 - Representative

Dan Lauwers

SD-25 - Senator

Luke Meerman

HD-89 - Representative

Mike Mueller

HD-72 - Representative

Aric Nesbitt

SD-20 - Senate Minority Leader

Jerry Neyer

HD-92 - Representative

Pat Outman

HD-91 - Representative

Brad Paquette

HD-37 - Representative

Bryan Posthumus

HD-90 - Representative

A. Rocky Raczkowski

HD-9 - Former House Majority Leader

John Roth

HD-104 - Representative

Alicia St. Germaine

HD-62 - Representative

Donni Steele

HD-54 - Representative

Lana Theis

SD-22 - Senator

Curt VanderWall

HD-102 - Representative

Michael Webber

SD-9 - Senator

Mitchell Zajac

Commissioner

Minnesota

Elliott Engen

HD-36A - Representative

Mississippi

Chris Caughman

SD-35 - Senator

Fred Shanks

HD-60 - Representative

Montana

Daniel Zolnikov

HD-47 - Senator

New Hampshire

Joe Alexander

Hillsborough District 29 - Representative

Keith Ammon

Hillsborough District 42 - Representative

Mike Belcher

Carroll District 4 - Representative

Lex Berezhny

Grafton District 11 - Representative

JD Bernardy

Rockingham District 36 - Representative

Ross Berry

Hillsborough District 39 - Representative

Regina Birdsell

Senate District 19 - Senator

Ralph Boehm

Hillsborough District 14 - Representative

Steven Bogert

Belknap District 5 - Representative

Brian Cole

Hillsborough District 26 - Representative

James Connor

Strafford District 19 - Representative

Michael Costable

Carroll District 8 - Representative

Matthew Coulon

Grafton District 5 - Representative

Jim Creighton

Hillsborough District 30 - Representative

Leah Cushman

Hillsborough District 28 - Representative

Arnold Davis

Coos District 2 - Representative

Debra DeSimone

Rockingham District 18 - Representative

Tom Dolan

Rockingham District 16 - Representative

Jess Edwards

Rockingham District 31 - Representative

Oliver Ford

Rockingham District 4 - Representative

Joe Guthrie

Rockingham District 13 - Representative

Michael Harrington

Strafford District 18 - Representative

Bob Healey

Hillsborough District 12 - Representative

Seth King

Coos District 4 - Representative

Bill King

Hillsborough District 43 - Representative

Katelyn Kuttab

Rockingham District 17 - Representative

Rick Ladd

Grafton District 5 - Representative

Erica Layon

Rockingham District 13 - Representative

Tony Lekas

Hillsborough District 38 - Representative

Alicia Lekas

Hillsborough District 38 - Representative

David Lundgren

Rockingham District 16 - Representative

Bob Lynn

Rockingham District 17 - Representative

Tom Mannion

Hillsborough District 1 - Representative

Lisa Mazur

Hillsborough District 44 - Representative

Dan McGuire

Merrimack District 14 - Representative

Maureen Mooney

Hillsborough District 12 - Representative

Jodi Nelson

Rockingham District 13 - Representative

Jeanine Notter

Hillsborough District 12 - Representative

Travis O'Hara

Belknap District 4 - Representative

Jason Osborne

Rockingham District 2 - Representative

Mike Ouellet

Coos District 3 - Representative

Mark Pearson

Rockingham District 34 - Representative

Kristine Perez

Rockingham District 16 - Representative

Emily Phillips

Rockingham District 7 - Representative

Tony Piemonte

Rockingham District 9 - Representative

Yury Polozov

Merrimack District 10 - Representative

Daniel Popovici-Muller

Rockingham District 17 - Representative

Lisa Post

Hillsborough District 42 - Representative

Kelley Potenza

Strafford District 19 - Representative

Andrew Prout

Hillsborough District 13 - Representative

Katherine Prudhomme-O'Brien

Rockingham District 13 - Representative

Jennifer Rhodes

Hillsborough District 17 - Representative

Skip Rollins

Sullivan District 3 - Representative

Brian Seaworth

Merrimack District 12 - Representative

Sheila Seidel

Hillsborough District 29 - Representative

Matthew Simon

Grafton District 1 - Representative

James Spillane

Rockingham District 2 - Representative

Walter Spilsbury

Sullivan District 3 - Representative

Walter Stapleton

Sullivan District 6 - Representative

Joe Sweeney

Rockingham District 25 - Representative

Jordan Ulery

Hillsborough District 13 - Representative

Michael Vose

Rockingham District 5 - Representative

North Carolina

Jennifer Balkcom

HD- 117 - Representative

John Bell

HD-10 - Majority Leader

Phil Berger Jr

State Supreme Court Justice

Danny Britt

SD-24 - Senator

Jim Burgin

SD-12 - Senator

Allen Chesser

HD- 25 - Representative

Kevin Crutchfield

HD- 83 - Representative

Kenneth Fontenot

HD-24 - Representative

Bobby Hanig

SD-3 - Senator

Keith Kidwell

HD- 79 - Representative

Jarrod Lowery

HD- 47 - Representative

Jeff McNeely

HD- 84 - Representative

Dennis Riddell

HD- 64 - Representative

Steve Ross

HD- 63 - Representative

Jason Saine

HD- 97 - Representative

Wayne Sasser

HD- 67 - Representative

Debbie Smith

Mayor

Sam Watford

HD- 80 - Representative

David Willis

HD- 68 - Representative

Matthew Winslow

HD- 7 - Representative

Ohio

Adam Mathews

HD-56 - Representative

Matt Nolan

Auditor

Oklahoma

Nick Archer

HD-55 - Representative

Jim Bridenstine

The Honorable

Chad Caldwell

HD-40 - Representative

Trey Caldwell

HD-63 - Representative

Jon Echols

HD-90 - Representative

Neil Hays

HD-13 - Representative

Brent Howard

SD-38 - Senator

Chris Kannady

HD-91 - Representative

Dell Kerbs

HD-26 - Representative

Chris Kidd

HD-31 - Senator

Mark Lepak

HD-9 - Representative

Ryan Martinez

HD-39 - Representative

John Michael Montgomery

SD-32 - Senator

Anthony Moore

HD-57 - Representative

Terry O'Donnell

HD-23 - Representative

Mike Osburn

HD-81 - Representative

Lonnie Paxton

SD-23 - Senator

Roland Pederson

SD-19 - Senator

John Pfeiffer

HD-38 - Representative

Chris Sneed

HD-14 - Representative

Kevin Stitt

Governor

Josh West

HD-5 - Representative

Pennsylvania

Lou Barletta

CD-11 - Former Representative

Tom Marino

CD-12 - Former Representative

Rhode Island

Brian Newberry

HD-48 - Representative

South Carolina

Brian Adams

SD-44 - Senator

Michael Greg Addison

City Councilman

Todd Atwater

Former State Representative

Kellie Bates

School Board Member

Lin Bennett

Former State Representative

John Bogosian

Town Councilman

Jason Branham

County Councilman

Gary Brewer

HD-114 - Representative

Robert Brown

Mayor

Matthew Brownlee

Watershed Commissioner

Matt Burris

School Board Member

Joe Bustos

HD-112 - Representative

Micah Caskey

HD-89 - Representative

Eddie Crosby

County Councilman

Leah Dupree

Clerk of Court

Parks Evans

Coroner

Henry Fishburne

Former City Councilman

Marvin Le Flowers

County Councilman

Todd Friddle

County Councilman

Allen Garrison

Town Councilman

Boyd Gregg

City Councilman

Brandon Guffey

HD- 48 - Representative

Robert Harte

Aiken Clerk of Court

Tom Hartnett

HD- 110 - Representative

Bill Herbkersman

HD-118 - Representative

Elizabeth Hey

School Board Member

Bill Hixon

HD-83 - Representative

Cornelius Huff

Mayor

Tom Hyslip

Mayor Pro Temp

Ed Kelley

School Board Member

Josh Kimbrell

SD-11 - Senator

Peggy Kinlaw

City Councilwoman

Ben Kinlaw

County Councilman

Bo Legg

Town Councilman

Dwight Loftis

SD-06 - Senator

Steven Long

HD-37 - Representative

Jose Luis

Lancaster County Councilman

Gus Matchunis

City Councilman

Ken McDowell

Former Mayor Pro Temp

Sandy McGarry

Former State Representative

David McGhee

City Councilman

Don Mize

County Councilman

Kelley Mobley

County Councilman

Jimbo Moody

City Councilman

Travis Moore

HD-33 - Representative

Dennis Moss

HD-29 - Representative

Troy Mullinax

Town Councilman

Chris Murphy

HD- 98 - Representative

Chris Nickels

Former Town Councilman

Roger Nutt

HD- 34 - Representative

Eric Presnell

City Councilman

Luke Rankin

County Councilman

Sonny Reel

Clerk of Court

Rex Rice

SD- 2 - Senator

Carl Ritchie

Town Councilman

Edie Rodgers

Former State Representative

Jody Rowland

Sheriff

Joey Russo

County Councilman

Scott Shirley

City Councilman

Clarke Stearns

Sheriff

Bill Taylor

HD- 86 - Representative

Ashley Trantham

HD-28 - Representative

David Trent

School Board Member

Danny Verdin

SD- 9 - Senator

Don Weaver

County Councilman

Leah Whatley

School Board Member

Dr. Rachel Wisnefski

School Board Member

Kemp Younts

County Councilman

Tennessee

Richard Briggs

SD-7 - Senator

Gino Bulso

HD- 61 - Representative

Bruce Carr

HD-75 - Representative

Andrew Farmer

HD-17 - Representative

Adam Lowe

SD- 9 - Senator

Ryan Williams

HD- 42 - Representative

David Wright

HD- 19 - Representative

Jason Zachary

HD-14 - Representative

Texas

Grant Moody

Commissioner

Chip Roy

CD-21 - Congressman

Matt Schaefer

HD-6 - Representative

Utah

Stuart Adams

SD- 22 - Senate President

Jacob Anderegg

SD- 13 - Senator

Brady Brammer

HD- 54 - Representative

Kay Christofferson

HD- 53 - Representative

Lincoln Fillmore

SD- 17 - Senator

Melissa Garff Ballard

HD-20 - Representative

Stephanie Gricius

HD- 50 - Representative

Katy Hall

HD- 110 - Representative

Dan Johnson

HD- 3 - Representative

Steven Lund

HD- 66 - Representative

Derrin Owens

SD- 27 - Senator

Karen Peterson

HD- 13 - Representative

Candice Pierucci

HD- 49 - Representative

Jeffrey Stenquist

HD- 46 - Representative

Jordan Teuscher

HD- 44 - Representative

Evan Vickers

HD- 28 - Majority Leader

Raymond Ward

HD- 19 - Representative

Christine Watkins

HD- 67 - Representative

Todd Weiler

SD- 8 - Senator

Virginia

Bob Good

CD-5 - Congressman

Washington

Stephanie Aldrich

Councilwoman

Darcy Cheesman

Schoolboard Member

Chris Corry

SD-14 - Representative

Reagan Dunn

Councilman

Phil Fortunato

SD-13 - Senator

Dani Gaumond

Councilwoman

Mark James

Councilman

Dick Muri

Mayor

Nate Nehring

Councilman

Jon Nehring

Mayor

Kelly Richards

Councilwoman

Michael Stevens

Councilman

West Virginia

Jordan Maynor

HD-41 - Representative

PAID FOR BY RON DESANTIS FOR PRESIDENT

Ron DeSantis was a member of the United States Navy. Use of his military rank, job titles and photographs in uniform does not imply endorsement by the Department of the Navy or the Department of Defense.

Accessibility Statement